You picked these products
Shopping Cart
Confirm & Payment
Access to Product
Your cart is currently empty.

Return to shop

افراد شما را با مدل کفش هایتان ارزیابی می کنند!
Post id: 63581
Views: 323

افراد شما را با مدل کفش هایتان ارزیابی می کنند!

فکر می‌کنید وقتی با مردم هم‌نشینی می‌کنید، دیگران در اولین دیدار در مورد شما چه چیزی را متوجه می‌شوند؟ البته لباس‌هایتان، مدل موهایتان، رفتارتان و قطعاً لبخندتان… . با این حال، اغلب تمایل داریم توجه سایرین را به مدل کفش‌ هایمان را دست کم بگیریم!

اگرچه اقلیتی این را می‌دانند و مدل کفش‌ خود را بر اساس آن انتخاب می‌کنند، اما مردم معمولاً مطابق سلیقه خود لباس می‌پوشند. وقتی صحبت از کفش به میان می‌آید، بین عملکرد و مد تعادل وجود دارد. اما تحقیقات تأیید می کند که این موضوع برعکس است.

کفش ها نقطه کانونی ظاهر شما هستند.

ممکن است فکر کنید که این کاملاً منصفانه نیست، اما تحقیقات نشان می‌دهد که ما هنگام قضاوت در مورد یک فرد بر اساس کفش‌هایی که پوشیده است، آن را در نظر می‌گیریم.

حتی کلکسیونرهای کفش جهان نیز به انتخاب کفش شیک و مناسب تاکید دارند. چون آنها می دانند که تغییر برداشت اولیه مردم از شما بسیار سخت است.

یکی از جالب‌ترین جنبه‌های تحقیق در مورد مدل کفش ، از نتایج بدست آمده معلوم می شود که کفش ها جنبه های خاصی از شخصیت ما را بسیار بلندتر از کلمات بیان می کنند.

افراد شما را با مدل کفش هایتان ارزیابی می کنند! کفش ها نقطه کانونی ظاهر شماست

این مطالعه با عنوان «کفش‌ها به‌عنوان منبع تأثیرات اولیه» توضیح می‌دهد که چگونه و از چه جهاتی کفش‌ها، دقیقاً شخصیت شما را از نظر موقعیت، شخصیت و سیاست منعکس می‌کنند.

در این مطالعه، از شرکت‌کنندگان خواسته شد عکس‌هایی از کفش‌هایی که اغلب می‌پوشند و همچنین برخی اطلاعات شخصی ارائه دهند. سپس کفش‌ها را در اندازه‌های مختلف ارزیابی کردند که برخی از آنها به ویژگی‌های شخصی صاحبانشان مربوط بود. و سپس گروه جدیدی از شرکت کنندگان به سادگی به عکس ها نگاه کردند و صاحبان کفش را از نظر درآمد، سن، جنسیت و حتی اضطراب دلبستگی تفسیر کردند.

نتایج شخصیت شناسی با آزمایش کفش افراد

در این آزمایش، عکس‌هایی از کفش‌های مورد علاقه یا مناسبت‌های خاص به بازبینان نشان داده نشد، بلکه عکس‌هایی از کفش‌هایی که شرکت کنندگان اغلب می‌پوشند نشان داده شد. همچنین از آنها خواسته شد قبل از اظهار نظر زیاد فکر نکنند و در عوض بر اساس برداشت اولیه قضاوت کنند. و نتیجه داده های بسیار جالبی بود.

به طور خاص، آنها دریافتند که کفش های خاص به طور دقیق اطلاعات مربوط به سازگاری را منتقل می کند. به عنوان مثال، کفش‌های تا مچ پا یا مردانه نشان‌دهنده مالکی کمتر موافق هستند. همچنین نکاتی برای انتقال دقیق اطلاعات در مورد همه چیز مانند صراحت و دیدگاه های سیاسی ذکر شد.

با این حال، شرایطی هم وجود داشت که ناظران به کلیشه‌ها پایبند بودند. شرکت‌کنندگانی که به کفش‌های خوش‌آرایش و جذاب نگاه می‌کردند، برخلاف گزارش فرد مورد آزمایش، تصور می‌کردند که فرد مورد نظر وظیفه‌شناس‌تر است.

آیا انتخاب کفش واقعاً انعکاس ویژگی‌های شخصیتی است؟

مدل کفش زنانه اداری زسمی

در مقوله‌های دیگر، روان‌شناس پژوهشی، عمری گیلات (Omri Gillath) و همکارانش دریافتند که قضاوت‌های ادراکی آن‌ها به احتمال زیاد درست است.

با توجه به الگوهای ادراکی کلی، به این نتیجه رسیدیم که راحتی و جذابیت کفش‌ها به دقت نشان‌دهنده ویژگی‌های شخصی پوشنده کفش است. علاوه بر این، در این مطالعه مشخص شد که اضطراب دلبستگی شرکت‌کنندگان را می‌توان با توجه به ترجیحات کفش آنها نیز تشخیص داد و تصور می‌شد که این ممکن است به دلیل تمایل افراد مضطرب به توجه و مراقبت باشد.

در حالی که کسانی که می‌خواستند توجه را به خود جلب کنند، سعی می‌کردند با انتخاب کفش‌هایی که به معنای واقعی کلمه زرق و برق اضافه داشتند، تأثیرگذار باشند، افرادی که وابستگی اجتنابی داشتند، و به نحوه درک آنها اهمیت نمی‌دادند، کفش‌های غیررسمی را ترجیح می‌دادند.

معرفی پرفروش ترین مدل کفش اداری رسمی

کفش چرم پانتو تمام چرم گاومیش دست دوز تبریز یکی از محصولات محبوب و باکیفیت از نظر کارمندان و شاغلین ادارات می باشد. کفش آرای طب بسیار راحت، سبک وزن و انعطاف پذیر در عین حال شیک و رسمی در بین کفش های مردانه به حساب می آید. تمامی کفش های آرای طب دارای تأییدیه طب فیزیکی و توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی تبریز هستند. همچنین مجوز رسمی بین المللی دارند. 

کفش زخم پای پیوندی دیابتی درمان گزگز پا در شب و جلوگیری از زخم پا قند خون و دیابت

جمع بندی

این واقعیت که ما از ابتدا تا انتها مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیریم می تواند بر انتخاب های ما در هنگام تکمیل لباس عالی تأثیر بگذارد. شاید بخواهید در مورد ست کردن یک کت و شلوار شیک با یک جفت کفش کتانی کهنه و فرسوده تجدید نظر کنید. از سوی دیگر، بسته به اینکه چه نوع تصوری را می خواهید ایجاد کنید، کفش های آراسته و جذاب می توانند تصویری دقیق را بدون در نظر گرفتن دقت آن منتقل کنند.

Author

پانتو ایران
مرجع کیف و کفش چرم