You picked these products
Shopping Cart
Confirm & Payment
Access to Product
Your cart is currently empty.

Return to shop

مرکز خرید آنلاین نیکی مد فعالیت خود را در زمینۀ پوشاک به‌صورت تخصصی از سال 1393 آغاز نمود و طی این سال‌ها توانسته ضمن همکاری با بیش از 400 برند ایرانی و بین‌المللی، در مسیر بهبود تجربۀ خرید آنلاین پوشاک در ایران گام بردارد. مهم‌ترین رسالت نیکی مد بهبود کیفیت سبک زندگی است که رضایت اکثریت مشتریان گرامی از این فروشگاه اینترنتی گواهی بر این ادعاست؛ رضایتی که پشتوانه‌ای استوار برای تحقق دیگر اهداف بلندمدت نیکی مد است.
حضور موفق نیکی مد طی سال‌های اخیر در صنعت پوشاک، بر اساس بازاریابی مبتنی بر سلایق و فرهنگ پوشاک ایرانیان شکل‌ گرفته است. این موفقیت سبب شده تا برترین برندهای بازار ایران و جهان که ازنظر کیفیت و خدمات با استانداردهای نیکی مد انطباق دارند، خواستار همکاری با نیکی مد باشند و پس از شروع همکاری، همواره برترین کالاهای خود را با بهترین قیمت در این فروشگاه عرضه کنند.

ارسال رایگان

کلیه سفارش‌ها با مبلغ خرید بالاتر از 300.000 تومان به‌صورت رایگان و در خریدهای کمتر از 300.000 تومان، با هزینه 13.000 تومان در شهر تهران و 14.500 تومان برای مشتریان شهرستان‌ها ارسال خواهد شد. هزینه ارسال سفارش از طریق تیپاکس برای خریدهای بالای 400.000 تومان به صورت رایگان بوده و در خریدهای کمتر از 400.000 تومان مبلغ 20.000 تومان به عنوان هزینه ارسال دریافت خواهد شد. هزینه ارسال سفارش از طریق نیکی جت به صورت ثابت مبلغ 30.000 تومان می‌باشد.

بهبود تجربۀ کاربری و خرید آسان

کارشناسان و طراحان نیکی مد سعی کرده‌اند که کاربران نهایت لذت را از خرید خود ببرند. شما به‌راحتی می‌توانید در محصولات جستجو کنید و گروه‌های موردنظر خود را انتخاب یا محصولات را بر اساس ویژگی‌های مختلف فیلتر کنید.

ضمانت برگشت کالا

شما می‌توانید با توجه به شرایط بازگشت کالا تا 15 روز محصول خریداری‌شده را تعویض یا به نیکی مد بازگردانید.