ترندهای کفش زنانه 2023

ترندهای کفش زنانه 2023

با یک جفت کفش مناسب، می توانید حتی ساده ترین لباس ها را نیز چشم نواز کنید. به هر حال، دلیلی وجود دارد که چرا شخصیت های تلویزیونی مورد علاقه همه به طور ذاتی با انتخاب کفش آنها مرتبط هستند. مثلا اگر آندره ساکس در فیلم The Devil Wears Prada آن چکمه‌های شانل را نمی‌پوشید، به پاریس می‌رفت؟

کفش ها ساده ترین راه برای ایجاد پیشرفت در استیل هستند. خوشبختانه، تعداد زیادی مدل جدید و چشم نواز وجود دارد که در انتظار بررسی هستند! در اینجا ترندهای کفش زنانه 2023 وجود دارد که در همه جا دیده می شود:

ترندهای کفش زنانه 2023

پاشنه های طرح دار ( معماری )

پاشنه های معماری در صدر فهرست ترندهای کفش 2023 قرار دارند. با بازگشت به سال 2016، زمانی که طراح آنتونی واکارلو کفش‌های پاشنه بلند YSL خود را عرضه کرد، کفش‌های پاشنه‌ طرح دار به آرامی اما مطمئناً جای خود را در کمد لباس‌ها و استایل ما باز کرده‌اند. چیزی که مدل های کفش را که جلوه معماری روی پاشنه ها منعکس می شود بسیار جذاب می کند این است که با الهام گرفتن از اشکال هندسی و فیگورهای مختلف در طرح های خود، شکل هایی فوق العاده چشمگیر و منحصر به فرد ایجاد می کنند. با این حال، این فقط یک گرایش به سمت استایل های خاص نیست. حتی کسانی که ساده ترین ظاهر را در لباس خود ترجیح می دهند، نمی توانند در مقابل کفش های پاشنه معماری مقاومت کنند.

ترندهای کفش زنانه 2023

کفش های پلت فرم ( لژ دار )

اگر به دنبال راهی برای ارتقای استایل خود هستید، کفش های پلت فرم بهترین انتخاب برای شما خواهند بود. کفش های پلت فرم که مد دهه 90 را با طراحی کلاسیک و راحت خود تفسیر کردند، توانستند وارد کمد لباس هر خانمی شوند. علاوه بر این، آنها بر کت واک های همه طراحان مشهور وجود دارند!

کفش های کتانی کلاسیک

ما می دانیم که چه چیزی را دوست داریم و به ندرت می خواهیم از آن دور شویم. بازگشت کفش های کتانی کلاسیک نیز به این موضوع مربوط می شود. هم طراحان مد و هم سوپر مدل‌ها با این مدل کفش نمادین، چه در هفته‌های مد و چه در زندگی روزمره‌شان، از ظاهر شدن دست نمی‌کشند.

شاید ما کفش‌های قابل اعتمادی می‌خواهیم که می‌دانیم بعد از دو سال پرتلاطم ناشی از همه‌گیری کووید 19 ظاهر و احساس خوبی داشته باشند، یا شاید فقط یک مد باشد که خودش را تکرار می‌کند. به هر دلیلی، کفش های کتانی اصلی بازگشته اند! علاوه بر این، آنها به اندازه کافی قوی هستند که با شلوار جین، شلوار پارچه ای یا دامن و پیراهن، به طور خلاصه، با همه چیز ترکیب شوند.

همچنین بخوانید:

کفش‌های لاستیکی ( طرح چرم )

از زمان عرضه بوت‌ های پوکه‌ ای Bottega Veneta در سال 2020، کفش‌های لاستیکی به بخشی جدایی‌ناپذیر از توصیه‌های ترند و کمدهای سبک خیابانی تبدیل شده‌اند. با ظاهر صیقلی و دوام خود، این محصول در میان نام‌های محبوبی مانند Leonnie Hanne و Ellie Delphine نیز مورد علاقه است، که آن را با جوراب شلواری و لباس‌های بافتنی ضد زمستان ست می‌کنند.

سال گذشته، طراحان بیشتر و بیشتری کفش های لاستیکی را به لیست کفش های خود اضافه کردند و آنها را با پیچ و تاب هنری خود ترکیب کردند. در حالی که جی دبلیو اندرسون با چکمه‌های بارانی لاستیکی تزئین شده با زنجیر متالیک این برند برجسته بود، گوچی مدل چکمه‌های بارانی را کاملاً کنار گذاشت و با کفش‌های لاستیکی، توجه را به خود جلب کرد. در مجموع، اینها کفش هایی هستند که ارزش ماندن روی آنها را دارند.

کفش های بند دار

مدل های توری که زمانی مترادف یونان باستان و گلادیاتورها بودند، اکنون به کفش های مد روز تبدیل شده اند. همه چیز با یک پست اینستاگرام و به طور خاص عکس ریحانا شروع شد. خواننده محبوب عکسی از خود در تعطیلات با پاشنه‌های چرمی توری Bottega Veneta به اشتراک گذاشت و نسخه‌های بعدی این مدل در همه جا ظاهر شد.

صندل بابا ( صندل راحتی )

دنیای مد به طور کلی از دو دسته تشکیل شده است: کسانی که خواهان راحتی هستند و کسانی که بیشتر به ظاهر اهمیت می دهند. با این حال، ظهور صندل‌های بابا، به رهبری برندهایی مانند Chanel و Ganni، مانند پل، بین این رویکردهای خرید جداگانه است!

این مدل‌ها که با زیره‌های ضخیم و بند‌های Velcro مشخص می‌شوند، ممکن است به نظر بیایند که مستقیماً از کمد لباس پدر یا حتی پدربزرگ شما بیرون آمده‌اند، اما طرح‌های شیک و متمایز آن‌ها، آن‌ها را به یکی از جایگزین‌های کفش مد روز تبدیل می‌کند که همه در تابستان امسال خواهند پوشید.

ترندهای کفش زنانه 2023

کفش پاشنه گربه (پاشنه بچه گربه)

به نظر می رسد سال 2022 سال “پاشنه بچه گربه” خواهد بود! این مدل که زمانی در بین دختران جوانی که سعی در یادگیری راه رفتن داشتند محبوبیت داشت، از آن زمان تاکنون با تعابیر متفاوتی توسط طراحان مطرح شده است. کفش های پاشنه دار گربه ای که برای اولین بار در مجموعه بهار/تابستان 2017 دیور ظاهر شدند، با اطمینان به صحنه بازمی گردند. آنها بدون اینکه خیلی باکلاس و یا خیلی شلخته به نظر برسند راحت هستند بدون اینکه خیلی رسمی باشند!

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *