سبد خرید
0
No products in the cart.
حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

انتخاب کفش برا فصل های مختلف مخصوص آقایان
کفش هایی که هر مردی باید داشته باشد کفش ها نقش مهمی در هر لباسی دارند و می توانند ظاهر شما را بهتر یا بدتر کنند. بنابراین اگر می‌خواهید شیک به نظر برسید، داشتن کفش مناسب برای تکمیل هر استایل ...
mr taghizadeh
چرا ناخن های پا به داخل رشد می کنند؟ چگونه پیشگیری کنیم؟
دانستن علت رشد ناخن پا می تواند به شما در جلوگیری از این وضعیت دردناک کمک کند. اگر به طور مکرر ناخن های زیر روییده را تجربه می کنید، حتما باید به متخصص مراجعه کنید تا بتوانید درما
mr taghizadeh
آیا سایز پا تغییر می کند؟ بیشتر بدانید
با نگاه کردن به پاهای شما، پزشک می تواند شرایطی مانند دیابت یا مشکلات گردش خون را شناسایی کند یا مشکلات رایجی مانند پینه، ترک خوردگی پوست و ناخن های زیر روییده را درمان کند.
mr taghizadeh
پینه پا چیست، چرا ایجاد می شود؟ + درمان پینه پا
ممکن است پزشک از تیغ جراحی برای تراشیدن پوست مرده و برداشتن کامل پینه استفاده کند. نباید خودتان این روش را امتحان کنید، زیرا باید در محیط استریل انجام شود تا به انگشت یا پای شما آسیبی نرسد.
mr taghizadeh
آیا شما دچار صافی کف پا هستید؟ علائم و علل صافی کف پا
آیا کمر درد و پا درد دارید؟ آیا پاهای شما پس از یک روز پرمشغله یا پیاده روی طولانی به راحتی خسته و متورم می شوند؟ احتمالاً کف پای شما صاف است و شما تنها نیستید.
mr taghizadeh
پیچ خوردن پا در چند روز بهبود می یابد و چرا اتفاق می افتد؟
اکثر پیچ خوردگی های مچ پا بدون مشکل بهبود می یابند. بعد از 2 هفته احساس بسیار بهتری خواهید داشت. با این حال، اشاره شده است که یک سوم افرادی که دچار پیچ خوردگی می شوند، حتی پس از یک سال نیز درد را تجربه می کنند.
mr taghizadeh
حمام پا داغ میگرن را درمان می کند!
در سرتاسر جهان، بخش قابل توجهی از جمعیت بزرگسال از میگرن رنج می برند، و در حالی که برخی از انواع داروها اغلب برای درمان تجویز میشوند، می تواند به تسکین درد کمک کند. اگر شما هم از میگرن رنج می برید، می دانید که چقدر می تواند شدید و دردناک باشد، و احتمالاً در جستجوی نکات جدیدی هستید که واقعاً کارساز هستند...
mr taghizadeh
چرا بطور مداوم پای خود را تکان می دهید؟
شما پشت میزتان کار می‌کنید، و متوجه می‌شوید که در یک ساعت گذشته از تکان دادن پای خود دست برنداشته‌اید.
mr taghizadeh
چگونه کفش های جیر را تمیز کنیم؟
جیر یک پارچه عالی است که شیک به نظر می رسد، اما بسیار ظریف است و می تواند به راحتی لکه یا کثیف شود. بنابراین، نگه داشتن کفش های جیر جدید و تمیز می تواند کار دشواری باشد.
mr taghizadeh
علت خارش پا در دوران بارداری چیست؟
خارش می تواند بسیار خسته کننده باشد، و حتی فکر خاراندن اغلب می تواند باعث خارش بیشتر شما شود! برخی از زنان در دوران بارداری خود با افزایش خارش پوست مواجه می شوند. خارش ممکن است در تمام بدن یا محدود به چند ناحیه مانند پاها باشد.
mr taghizadeh
1 2 3 5
مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول